WSPINACZKA

 • TryTool: drytooling dla każdego

  TryTool: drytooling dla każdego

  Wspinaczka po nieoblodzonych drogach skalnych, czekany, raki! To właśnie drytooling! Chciałbyś poznać tę emocjonującą odmianę wspinaczki! Weź udział w 2. Krakowskim Mityngu Drytoolowym - TryTool...

 • TryTool: Zgłoś się i spróbuj

  TryTool: Zgłoś się i spróbuj

  "TryTool", czyli 2 Krakowski Mityng Drytoolowy, nie lada gratka dla miłośników wspinaczki, zbliża się wielkimi krokami. Zgłoszeń można dokonywać do 9 lutego! Impreza już 11 lutego w Zakrzówku!

 • Ratownik TOPR Jędrzej Malinowski nie żyje

  Ratownik TOPR Jędrzej Malinowski nie żyje

  Jędrzej Malinowski, ratownik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, syn Piotra Malinowskiego, byłego naczelnika TOPR, zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku narciarskim w Alpach.

 • Kobiety w TOPR: Ewelina Zwijacz-Kozica przyszłą ratowniczką [WIDEO]

  Kobiety w TOPR: Ewelina Zwijacz-Kozica przyszłą ratowniczką [WIDEO]

  Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od 32 lat kobietą, której, pomimo kontrowersji i burzliwych sporów, udało się zakwalifikować na staż kandydacki w TOPR.  Zobacz film o przyszłej pani ratownik!

 • TryTool, czyli poznaj drytooling

  TryTool, czyli poznaj drytooling

  "TryTool" - 2. Krakowski Mityng Drytoolowy odbędzie się w sobotę 11 lutego na krakowskim Zakrzówku. Zaproszeni są wszyscy pasjonaci drytoolingu oraz ci, którzy chcieliby poznać podstawy tej niezwykle...

 • Reel Rock Film Tour: gratka dla wspinaczy

  Reel Rock Film Tour: gratka dla wspinaczy

  Widowiskowe wyczyny wspinaczkowe, emocjonujący wyścig po rekord na El Capitanie, pokonywania kruchych lodowych ścian i historyczne zimowe wejście na Gasherbrum II. Tak zapowiada się Reel Rock Film...

 • WinterCamp, czyli bezpieczeństwo w górach

  WinterCamp, czyli bezpieczeństwo w górach

  Bezpieczne poruszanie się w górach, ciekawe szkolenia, pokazy, prelekcje i wyjątkowi goście. To właśnie WinterCamp, czyli zimowy biwak szkoleniowy. Impreza już w lutym w schronisku na Turbaczu w...

 • Po 32 latach kobiety wracają do TOPR

  Po 32 latach kobiety wracają do TOPR

  Po raz pierwszy od 32 lat do TOPR została przyjęta kobieta. Po burzliwych dyskusjach, Ewelinę Zwijacz-Kozicę zakwalifikowano na staż kandydacki, podczas którego będzie się szkolić do pracy ratownika.

 • Trenuj wspinanie z Danim Andradą

  Trenuj wspinanie z Danim Andradą

  Chciałbyś poznać tajniki wspinaczki pod okiem najlepszego wspinacza skalnego, a przy okazji przetestować buty wspinaczkowe Boreala! Weź udział w treningach z Danim Andradą!

 • Big Wall Project: spotkanie na ścianie

  Big Wall Project: spotkanie na ścianie

  Wybitni wspinacze, trzy ściany, trzy rodzaje skały, jedne z najtrudniejszych dróg na świecie. To Big Wall Project, o którym opowiedzą Marcin Wszołek, Konrad Ociepka i Marek Dziedzic.

 • Wspinanie to więcej niż pasja. Pokaz zdjęć Łukasza Dudka

  Wspinanie to więcej niż pasja. Pokaz zdjęć Łukasza Dudka

  Jeden z najlepszych polskich wspinaczy, pasjonujące opowieści i niezwykłe fotografie. "Wspinanie jako styl życia" to pokaz wyjątkowych zdjęć Łukasza Dudka.

 • Moro, Urubko i Richards w Londynie: zobacz relację

  Moro, Urubko i Richards w Londynie: zobacz relację

  Simone Moro, Denis Urubko i Cory Richards, emocjonujące opowieści z zimowej wyprawy na Gasherbrum II. Ostatnie spotkanie z uczestnikami ekspedycji, w ramach cyklu The North Face Speaker Series, już...

 • TOPR nie dla kobiet?

  TOPR nie dla kobiet?

  Od wielu lat żadna kobieta nie została przyjęta do TOPR jako ratownik, ostatnia złożyła ślubowanie 32 lata temu. W regulaminie nie ma ani słowa o, tym, że kobiety nie mogą kandydować na ratownika,...

 • Rusza Rock Pillars Testing Tour

  Rusza Rock Pillars Testing Tour

  Powspinaj się za darmo w butach wspinaczkowych Rock Pillars, przetestuj właściwości nowych modeli. We wtorek 8 listopada rusza Rock Pillars Testing Tour.

 • BoulderRes VI Hulk coraz bliżej

  BoulderRes VI Hulk coraz bliżej

  Najtwardsi zawodnicy, trudne przejścia, emocjonujące zmagania. BoulderRes VI Hulk to impreza dla prawdziwych miłośników wspinaczki.