Skateboarding

  Rugby i futbol amerykański - odkryj ten sport

  mat. part. 30-04-2016 09:27

  Coraz częściej także i u nas popularne stają się zagraniczne sporty. Ostatnio rosnącym zainteresowaniem zaczyna cieszyć się rugby oraz futbol amerykański. Czym różnią się oba rodzaje od siebie? Przede wszystkim krajem pochodzenia, ale także i zasadami gry, czy strojem, w jakim występują zawodnicy. Rugby to sport, który wywodzi się ze środkowej Anglii - futbol zaś powstał bezpośrednio w Ameryce, ale swoje korzenie posiada właśnie w rugby oraz piłce nożnej.

  Skomentuj (0)

  Windsurfing - w co warto zainwestować, aby zacząć uprawiać ten sport?

  mat. part. 02-04-2016 08:10

  Windsurfing to sport, który pozornie może wydawać się nieco skomplikowany, jednak tak naprawdę znakomicie nadaje się dla każdego. Przede wszystkim pozwala nam spędzać aktywnie czas, ale uczy też samozaparcia, a do tego znakomicie modeluje sylwetkę. By go uprawiać wcale nie potrzebujemy dużego akwenu i wzburzonej wody (jak w przypadku surfingu). Wystarczy jedynie odpowiedni sprzęt i nieco wiatru.

  Skomentuj (0)

  Kupujemy deskorolkę - jak wybrać deskorolkę?

  mat. part. 15-03-2016 17:01

  Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem deskorolki, musisz zdecydować, jakiego sprzętu potrzebujesz. Wiele zależy od warunków, w jakich będziemy jeździć i naszego doświadczenia. Dlatego sprawdź, na co zwrócić uwagę, żeby wybrać deskorolkę idealną.

  Skomentuj (0)

  Pulsometry – sprzęt, który pomoże Ci intensywnie ćwiczyć

  mat. part. 02-03-2016 11:36

  Każdy trening wymaga od nas zaangażowania – solidne wykonywanie ćwiczeń pozwala odnieść pożądane rezultaty. Jednak ważna jest także kontrola naszego wysiłku! Dobrym rozwiązaniem jest zakup pulsometru, który pozwala sprawdzić, jak pracuje nasze serce np. podczas biegania. Dodatkowo urządzenie jest w stanie kontrolować także inne nasze parametry.

  Skomentuj (0)

  Kitesurfing - co potrzebujesz, aby zacząć uprawiać ten sport?

  mat. part. 03-02-2016 09:00

  Kitesurfing wymaga od nas specjalistycznego sprzętu, na który składa się latawiec, deska, ale także i inne akcesoria! Sprawdź, co potrzebujesz, by zacząć uprawiać ten rodzaj aktywności.

  Skomentuj (0)
 • F/SK8 - pierwszy polski album fotografii deskorolkowej

  dsz 09-08-2015 10:37

  F/SK8 to pierwszy polski album fotografii deskorolkowej przedstawiający najlepszych polskich fotografów związanych z tą dziedziną sportu. W projekcie wzięli udział artyści, którzy od wielu lat śledzą krajową scenę skateboardingu. Uwieczniają oni najważniejsze momenty i miejsca dla tej stale dynamicznie rozwijającej się kultury. F/SK8 to wizja świata ambitnych i aktywnych ludzi, których pasją jest miasto i miejski styl życia.

 • Słynny amerykański skater Tony Hawk dał pokaz w Warszawie [ZDJĘCIA]

  zdjęcia Kuba Atys 22-05-2013 22:30

  Na Placu Piłsudskiego Tony Hawk i grupa jego znajomych, riderów bmx zaprezentowała pokaz akrobacji na rampie

 • WAR-SZAŁ. Miejskie aktywności - deskorolka

  Paweł Niemira 24-11-2012 11:44

  W tym tygodniu w naszym cyklu patrzymy na miasto z perspektywy skatera. Zwykłe murki i schody nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

  Skomentuj (0)
 • Burn Save Our Spot: trzeci przystanek w Rumunii

  annabar 02-08-2012 16:03

  W ramach akcji Save Our Spot, ekipa Burn i Kingpin po wizycie w Polsce i na Węgrzech gotowa jest na podjęcie kolejnego wyzwania jakim będzie remont skateparku w rumuńskim Sibiu.

  Skomentuj (0)
 • Mamy to! Skatepark w Rzeszowie oficjalnie otwarty [FOTO]

  Artur Gernand 11-07-2012 15:36

  W środę oficjalnie otwarty został rzeszowski skatepark. Oficjalnie, bo młodzież przez ostatnich kilka dni z obiektu korzystała dniami i nocami. - Taki jest głód jazdy - mówili miłośnicy rolek, deskorolek i bmx-ów.

  Skomentuj (1)
Najczęściej czytane