Sport.pl
Komentarze (57)
Najbardziej zwariowana podróż roku. 13,5 tys. km przez Amerykę Południową bez silnika [Ludzie z pasją odc.9]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • boczek150

  Oceniono 37 razy -13

  Szkoda, że nawet tacy ludzie wyrabiają Polakom "opinię" za granicami kraju. Mimo wyraźnego sprzeciwu autor wkroczył na cudzą nieruchomość, bo przecież "on" idzie. A potem wbrew przepisom, jak sam przyznaje, korzystał z przeprawy jadąc rowerem. Gratuluje wysokiego mniemania o sobie. Warto tylko pomyśleć, że może kiedyś, któryś z rodaków być może będzie potrzebował tam faktycznej pomocy i trafi na tego pogranicznika, który miał do czynienia z autorem. Zamiast pomóc zafunduje on nockę na "dołku" w ramach rewanżu, bo tym razem będzie miał czas. Aaa zapomniałem przecież każdy prawdziwy Polak wie wszystko najlepiej i nas przepisy nie obowiązują. Co innego cudzoziemców będących w Polsce oczywiście.

 • lisa2

  Oceniono 57 razy -23

  Mimo takiej ciekawej podróży, a jednak zwykły złodziej.

  Ukradł wózek sklepowy i się chwalił.

  A gdyby go kupił, to podróż byłaby uczciwa, a on nie byłby złodziejem.

 • antypopis

  Oceniono 32 razy -24

  Panie podróżnik. A teraz spróbuj pan w Polsce założyć rodzinę z kilkorgiem dzieci i wychować je na porządnych ludzi zarabiając średnią krajową. I nie zwariować ani nie wpaść w alkoholizm. Wtedy to będzie jakiś poważny wyczyn. Bo to co pan tu proponujesz to tylko zabawa.

 • golfin

  Oceniono 79 razy -35

  Kurde, ale co z tego, że jakiś facet moczył dupę w rzece albo go głowa zabolała bo wlazł na górę. Nie ma w tej rozmowie prawie nic na temat miejsc, w których też człowiek był. Cały czas tylko: tam szedłem, tam jechałem, a tam się wspinałem, tu mnie komar użarł, a tam widziałem grzechotnika. Strasznie to prostackie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX