Grotołazi zapraszają do Wojcieszowa

Speleoklub "Bobry" Żagań serdecznie zaprasza na 21. Mistrzostwa Polski w Technikach Jaskiniowych, które odbędą się 29-30 maja 2015 r. w Wojcieszowie w Kamieniołomie "Gruszka", ok. 25 km od Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie).

Impreza rozpoczyna się w piątek (29 maja), meczem piłkarskim GROTOŁAZI-TATERNICY vs. WOJCIESZÓW. Na ten dzień zaplanowane są również prelekcje i otwarcie wystawy.

A w sobotę główny i najbardziej widowiskowy punkt programu - mistrzostwa i towarzyszące im atrakcje dla starszych i młodszych naszych gości.

Zawodnicy będą zmagać się z różnego typu trudnościami - w zaciskach, w ścianie i na linach. A wszystko to pod czujnym okiem sędziów i licznej widowni.  

A wśród atrakcji: Otwarte Zawody Wspinaczkowe - dla dużych i małych, Zawody w Pchnięciu Kulą, zjazd tyrolką, miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska z literaturą górską i sprzętem, konkursy z nagrodami Będzie też stoisko gastronomiczne.

Pełny program imprezy już wkrótce.

Naszymi partnerami są:

Polski Związek Alpinizmu, Komisja Taternictwa Jaskiniowego PZA, Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, Speleoklub „Gawra” Gorzów, Gmina Wojcieszów, Grupa Karkonoska GOPR oraz Stowarzyszenie „Sobieradzik” z Wojcieszowa.

Partnerzy medialni:

Gazeta Wyborcza, Taternik, Góry, Jaskinie, NPM - Magazyn Turystyki Górskiej, portale: wspinanie.pl, climb.pl, portalgorski.pl, taternik.org, off.sport.pl, drytooling.pl, brytan.pl, opieka medialna: Teleexpress.

Kontakt: bobry@o2.pl, tel. 601 967 489.

Szczegóły na stronie: http://speleomistrzostwa.pl/ oraz na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/330880377082160/ .

Pozdrowienia i do zobaczenia ,  
Speleoklub „Bobry” Żagań