Sport.pl
Komentarze (56)
Olga Morawska: Pakt z diabłem już nieaktualny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nick_do_pyskowania

  Oceniono 7 razy -1

  Mieć taką mądrą (proszę porównać do zachowania niektórych "smoleńskich" wdów) i śliczną żonę i preferować łażenie po ekstremalnie niebezpiecznych górach.
  W konsekwencji zamiast żyć z taką kobietą leży sobie sam w lodowej szczelinie.
  Jak się okazuje doktor chemii nie musi mieć wszystkich klepek w głowie.

 • fidziaczek

  Oceniono 11 razy -1

  "Bo miał pasję" więc wielki człowiek, ale jak kogoś pasją sa narkotyki i po którymś tam odlocie kończy życie to ćpun i życie zmarnował. Himalaista robi dokładnie to samo tylko w inny sposób, ale on bohater?

 • maiku2010

  Oceniono 28 razy -2

  Blokowanie dodawania jakichkolwiek komentarzy powinno byc regula dla wiekszosci artykulow jezeli czytaja je tylko osoby potrafiace bez wstydu oceniach i wlazic z buciorami w cudze zycie. Niestety liczy sie masa klikacjacych dla przychodow z reklam. Pomyslec, ze kiedys gazeta wyborcza grala o wyzsze cele. Rzygac sie chce.

 • heliheli

  Oceniono 44 razy -10

  ten ktos z nickiem 3xyz3 gdyby mial w sobie doze uczciwosci albo odwagi toby sie podpisal imieniem i nazwiskiem . A tak to jest dla mnie tylko nedznym ochlapem i podla kreatura czyli normalnym sk-ur-wy-sy-nem

 • coppermind

  Oceniono 23 razy -13

  jak matka odbiera dziecku poczucie tożsamości i własnej wartości to potem dzieciak całe życie próbuje nieświadomie zawalczyć o to nieistniejące poczucie własnej wartości i łazi po górach szukając guza, albo nurkuje w głębinach. Niechciane dzieciaki są mordowane na tysiące sposobów - rzadko bezpośrednio rękami
  matek - najczęściej własnymi albo konkubentów.

  kiedy samice zejdą z drzew i przestaną segregować dzieci na te do karmienia i te do zagryzienia?

  to będą czasy bez himalaistów, narkomanów, alkoholików, pracoholików i innych wykolejeńców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX