Premiera filmu "Path Finder", czyli polscy rowerzyści górscy w poszukiwaniu najpiękniejszych szlaków

W dniu 28 lutego 2015, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera polskiego filmu "Path Finder", prezentującego przygody rowerzystów uprawiających kolarstwo górskie typu enduro. Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, poszukując nietypowych miejsc do jazdy, zabiorą widzów w podróż w najdziksze góry Europy.

Enduro to odmiana kolarstwa górskiego polegająca na dostawaniu się na szczyty gór o własnych siłach, wyszukiwaniu naturalnych ścieżek lub ciekawego terenu i wykonywaniu zjazdów w niesamowitej scenerii. Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, duet polskich rowerzystów stojący za bardzo dobrze przyjętym filmem „Enduro Me” (2011), postanowił raz jeszcze zebrać ekipę filmową i ruszyć na poszukiwanie najciekawszych miejsc do jazdy na rowerach.

Obaj bohaterowie filmu, to wielokrotni medaliści zawodów w dyscyplinie enduro, posiadający nadzwyczajne umiejętności w wyznaczaniu i pokonywaniu na rowerach zjazdów w dzikim górskim terenie. W ramach realizacji zdjęć do filmu „Path Finder” postawili sobie za cel udać się w góry bardzo dzikie, rzadko odwiedzane przez ludzi. Tym samym, wybór padł na polskie Bieszczady, góry Rumunii, Bośni i Hercegowiny, a także niezwykle malownicze chorwackie wybrzeże.

Podczas kręcenia filmu, ekipa filmowa ASF Studio dołożyła wszelkich starań, by film w warstwie wizualnej nie odbiegał od światowych produkcji tego typu. Zobaczymy więc wspaniale uchwycone plenery, ujęcia z lotu ptaka oraz niesamowite zbliżenia pokazujące najdrobniejsze detale. Olbrzymi ekran krakowskiego kina Kijów.Centrum pozwoli widzom w pełni docenić kunszt filmowców, umiejętności bohaterów filmu i znaleźć się w samym centrum wydarzeń.

Film „Path Finder” to zdecydowanie jedna z najmocniejszych polskich propozycji filmowych adresowana do entuzjastów sportów akcji!

Informacje dotyczące premiery

Data: 28.02.2015

Miejsce: kino Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków

Start premiery: 19:00

Bilety: kasy kina Kijów.Centrum oraz system Ekobilet: http://bit.ly/BiletyNaPathFinder

Trailer filmu: http://bit.ly/TrailerPathFinder