Burn in Snow: dawka adrenaliny

Najlepsi snowboardziści, widowiskowe zawody big air, energetyzujące koncerty! Tak zapowiada się Burn in Snow, jedno z największych wydarzeń zimowych tego sezonu! Już na początku lutego w Szczyrku!

Dołącz do nas na Facebooku

Będzie to pierwsza w historii polskiego snowboardu impreza o statusie 3 gwiazdek rankingu Ticket To Ride. Na specjalnie przygotowanej skoczni najlepsi polscy snowboardziści i zaproszeni goście z całej Europy rywalizować będą w widowiskowych zawodach big air. Dla startujących oznacza to możliwość zdobywania punktów w rywalizacji o tytuł najlepszego snowboardzisty na świecie, a dla publiczności jest gwarancją rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.

- Miejsce, w którym odbędą się zawody pozwala na zbudowanie naprawdę dużej i dobrej skoczni więc na pewno będzie na co popatrzeć. Dodając do tego lineup koncertowy spodziewam się naprawdę dobrej imprezy - mówi Michał Ligocki, jeden z czołowych polskich zawodników, który wraz z Wojtkiem Pająkiem i Tomkiem Wolakiem tworzy polski team snowboardowy Burn.

Burn in Snow będzie także jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku 2012 roku. Wśród artystów, którzy zagrają na imprezie w Szczyrku znalazła się między innymi wokalistka i raperka Uffie znana ze współpracy z Pharrellem Williamsem, Mr. Oizo czy zespołem Justice.

Na scenie zagra również zespół Hot Chip, zdobywcy nagrody Grammy w 2009 roku. Wśród wykonawców nie zabraknie też przedstawicieli rodzimej sceny muzycznej. Wystąpi m.in. znany z Burn Selektor Festiwal zespół KAMP! i Future Folk.

Dodatkową atrakcją będą także testy sprzętu snowboardowego oraz konkursy dla publiczności. Na imprezę Burn in Snow zapraszamy 11 lutego do Szczyrku! Zawody odbędą się na stoku Skrzyczne.

O imprezie możesz przeczytać TUTAJ lub na oficjalnej stronie zawodów!