Burn in Snow coraz bliżej! Wielkie odliczanie

Najlepsi snowboardziści i narciarze w Polsce, koncerty KAMP!, Future Folk, Uffie i Hot Chip, darmowe testy sprzętu zimowego i najlepsze imprezy już 10 i 11 lutego w Szczyrku.

Dołącz do nas na Facebooku

Rozpoczyna się odliczanie do największej imprezy zimowej tego sezonu. Już za kilka dni Szczyrk stanie się najgorętszym miejscem na sportowej i imprezowej mapie Polski. Wszystko za sprawą Burn in Snow, największych snowboardowych i narciarskich zawodów big air w Polsce i jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych początku tego roku.

Już w piątek 10 lutego, na wszystkich odwiedzających Szczyrk czeka wielkie widowisko! Dwudziestu snowboardzistów i narciarzy walczyć będzie o możliwość startu w finale Burn in Snow, razem z najlepszymi polskimi freestyle'owcami! Szansę dostanie tylko ośmiu zawodników!

Na zakończenie dnia i podkręcenie atmosfery przed sobotnimi finałami zagra KAMP! - zespół znany z Burn Selector Festival, którego brzmienie często opisywane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80-tych, francuskiego house'u czy chill-wave'u. Na rozpoczynającym się o 20.00 Before Party zagrają także DJ'e: Supra1, I Say Mikey, Kovvalsky i Kosakot.

Wielki finał w sobotę 11 lutego zainauguruje koncert zespołu Future Folk! Muzyka rozbrzmiewać będzie od godziny 18.00. Godzinę później na najeździe na skocznię pojawi się 32 zawodników, którzy startują w zawodach big air.

Snowboardziści powalczą o punkty w międzynarodowym rankingu Ticket To Ride. Burn in Snow będzie pierwszą w historii polską imprezą o statusie 3 gwiazdek tego wyjątkowego cyklu, który po raz pierwszy został zorganizowany w 2002 roku przez Terje Haakonsena, legendę snowboardingu.

Zawody włączone zostały także do międzynarodowego narciarskiego cyklu AFP. Dzięki temu czołowi narciarze zdobędą także punkty w rywalizacji o tytuł najlepszego narciarza na świecie.

O 21.00 uczestników imprezy czeka koncert Uffie, która wraz innymi gwizdami wytwórni Ed Banger podbiła kilka lat temu scenę klubową. To nie koniec wrażeń! O 23.00 rozpocznie się afterparty, którym zawładną DJ'e Alexis Taylor & Felix Martin z Hot Chip, jednego z najważniejszych zespołów, jakie w ostatniej dekadzie pojawiły się w świecie ambitnej muzyki popularnej. Twórczość muzyków nominowanych w ostatnich latach do nagród Grammy i Mercury Prize łączy fanów niezależnego rocka i muzyki klubowej. Ich zeszłoroczny występ został uznany za jeden z najlepszych na festiwalu Open'er. Na imprezie zagrają także Artur8 i Boy Division.

Jedna z największych imprez zimowych tego sezonu, widowiskowe ewolucje i duża dawka dobrej muzyki! To właśnie Burn in Snow! Zapraszamy do Szczyrku między 10 a 11 lutego!

O imprezie możesz przeczytać TUTAJ! Więcej informacji także na oficjalnej stronie zawodów!