Dominacja Karoliny Winkowskiej w zawodach pucharu świata PKRA w Panamie

Reprezentantka Polski zwyciężyła w obu eliminacjach zawodów kitesurfingowych, a także w konkurencji best trick rozegranej na wyciągu wakeboardowym.

Polub nas na facebooku. Będzie ciekawie >>

W miniony weekend w Nitro City w Panamie rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie zawody cyklu PKRA World Tour. Bezkonkurencyjna była Karolina Winkowska z teamu burn, która zwyciężyła w obu eliminacjach kitesurfingowej konkurencji freestyle.

Polka w finale zmierzyła się z broniącą tytułu mistrzyni świata z 2013 roku Giselą Pulido. Hiszpanka nie była w stanie dorównać Winkowskiej, która pewnie lądowała trudne ewolucje m.in. pierwsze w historii rywalizacji kobiet "KGB"!

Dodatkowo Karolina stanęła na najwyższym miejscu podium zawodów best trick rozegranych na wyciągu wakeboardowym. Jak sama przyznaje pływanie na wake'u traktuje przede wszystkim jako trening, ale sukces w tej konkurencji to również duży powód do zadowolenia.

Kolejne zawody cyklu PKRA World Tour odbędą się w dniach 17 - 22 marca w miejscowości Dakhla w Maroku, gdzie w zeszłym sezonie triumfowała Winkowska.

Dominacja Karoliny Winkowskiej

w zawodach pucharu świata PKRA w Panamie.

Reprezentantka Polski zwyciężyła w obu eliminacjach zawodów kitesurfingowych, a także w konkurencji best trick rozegranej na wyciągu wakeboardowym!

Wszelkie informacje na temat kalendarza tegorocznego pucharu świata oraz relacje z zawodów znaleźć można na stronie http://www.prokitetour.com.