Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem. "Jest kiepsko. Leki nie pomagają"

Zdjęcie numer 3 w galerii - Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem.

Fot. facebook.com/Asfaltowy-Chłopak

Paweł Żuk, ultramaratończyk
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem. "Jest kiepsko. Leki nie pomagają"
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem. "Jest kiepsko. Leki nie pomagają"
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem. "Jest kiepsko. Leki nie pomagają"
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Polak walczy o zwycięstwo w najbardziej morderczym biegu w Europie! Ogromna przewaga, ale też coraz większe problemy ze zdrowiem. "Jest kiepsko. Leki nie pomagają"
Więcej o: