Sport.pl

Burn River Jump: rywalizacja mistrzów snowboardu

Światowa czołówka snowboardzistów, widowiskowe triki, spektakularne ewolucje, emocjonujące skoki nad rzeką Spoel! To właśnie To właśnie Burn River Jump, jedne z największych zawodów slopestyle'owych we Włoszech! Impreza już między 21 a 23 lutego w Livigno! Oto zawodnicy teamu Burn, którzy zawalczą o złoty krążek!
Ulrik Badertscher Ulrik Badertscher Fot.: Burn

Ulrik Badertscher

Ulrik Badertscher jest jednym z najlepszych snowboardzistów norweskich. Zawodnik ten należy do międzynarodowego teamu Burn. Na desce jeździ już od 17 lat.

Ulrik Badertscher na zawodach w Pekinie!

23-letni Badertscher jest zwycięzcą ubiegłorocznych zawodów Burn River Jump w konkurencji slopestyle. Natomiast w grudniu ubiegłego roku snowboardzista wygrał Oakley Shaun White Air&Style w Pekinie.

Badertschera snowboardowe wyczyny!

Stale Sandbech Stale Sandbech Fot.: Roger Hjelmstadstuen

Staale Sandbech

Staale Sandbech to kolejny czołowy norweski snowboardzista teamu Burn, którego zobaczymy na zawodach Burn River Jump. Ten 18-letni zawodnik na desce jeździ odkąd skończył 8 lat.

Staale Sandbech w zawodach freestyle'owych!

Mimo młodego wieku Sandbech plasuje się w światowej czołówce snowboardzistów rankingu Ticket To Ride. Do największych osiągnięć Sandbecha należy m.in. wywalczenie 2. miejsca w zawodach FIS World Cup w konkurencji big air w sezonie 2010/11.

Staale Sandbech w filmie Gravity got fired!

Staale Sandbech jest także najmłodszym od 81 lat zawodnikiem, który reprezentował Norwegię na zimowej olimpiadzie w Vancouver.

Arthur Longo Arthur Longo Fot.: Burn

Arthur Longo

Arthur Longo jest jednym z najlepszych francuskich snowboardzistów freestyle'owych. Na desce trenuje od 1995 roku. Jest zdobywcą złotych medali na najbardziej prestiżowych zawodach światowej rangi.

Snowboardowe ewolucje Arthura Longo!

Do najważniejszych osiągnięć 23-letniego Arthura Longo należą m.in. 19. miejsce na igrzyskach olimpijskich w Vancouver, zwycięstwo w zawodach FIS World Cup 09/10 w Calgary. Natomiast 20 stycznia ubiegłego roku Arthur Longo zajął 23 lokatę w mistrzostwach świata w konkurencji half-pipe w Hiszpanii.

Arthur Longo w filnie Gravity got fired!

Werner Stock Werner Stock Fot.: Burn

Werner Stock

Werner Stock jest jednym z najlepszych snowboardzistów austriackich. Ten 24-letni zawodnik plasuje się w czołówce snowboardzistów rankingu Ticket To Ride w konkurencji big air.

Werner Stock na illabong Air & Style w Innsbrucku!

Stock na desce trenować zaczął odkąd skończył 12 lat, a w zawodach startuje od 1998 roku. Jednym z pierwszych znaczących osiągnięć Stocka było zajęcie 2. miejsca w zawodach cyklu TTR Air & Style Rookie Challenge w Monachium. Miał wówczas 19 lat. Ostatni sukces Arthura Stocka to wywalczenie brązowego krążka w Billabong Air & Style w Innsbrucku w 2011 roku.

Trening do Air&Style 2012!

Komentarze (6)
Burn River Jump: rywalizacja mistrzów snowboardu
Zaloguj się
 • Gość: Luke

  0

  What company are you calling from? <a href=" http://www.joomx.com ">mg neurontin</a> how to perform how to perform task. task. Needs some situation. Requires independent

 • Gość: Brooke

  0

  What university do you go to? <a href=" http://www.info-kod.hr ">imitrex directions</a> Pharmacy and Therapeutics Committee and other pharmaceutical care-related

 • Gość: Mya

  0

  Go travelling <a href=" http://www.summit-ctd.com ">imitrex nasal rxlist</a> enter the 8 digit MMIS Provider

 • Gość: DE

  0

  I'll text you later <a href=" http://www.info-kod.ba ">25 mg clomid men</a> Preceptors should not take credit for students work; it is wrong to replace their name on work

 • Gość: Payton

  0

  A few months <a href=" http://urbania4.org ">amitriptyline costochondritis</a> questions about referencing an item, please refer to the AMA Manual of Style, 9 ed., located in the

 • Gość: axpsuibaif

  0

  cowY9g <a href="http://uhngcklexbnc.com/">uhngcklexbnc</a>, \[url=http://lfmqhjkfhiwd.com/]lfmqhjkfhiwd[/url], [link=http://nwupwyzowsbz.com/]nwupwyzowsbz[/link], http://ykyxvljbhbhf.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX